Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Vabaerakonna saadikud nõustuvad suure osa avalikkuse hinnanguga, et Eesti märgi otsimise konkursid on olnud kampaanialik asendustegevus ning küsivad ettevõtlusminister Liisa Oviirile esitatud arupärimises millised järeldused on tehtud ja kuidas usaldusväärselt edasi minna.

Vabaerakonna esimees Andres Herkel tõdes, et Eesti märgi otsimise konkursi läbikukkumise põhjuste seas on poliitiline stagnatsioon ja visioonipuudus. Ministrilt tahetakse teada tema hinnangut EAS-i tegevusele Eesti märgi ja brändi otsinguil, ning mida saab edaspidises töös kasutada senistest ümarlaudadest, töötubadest ja Eesti brändi meeskonna tehtud süvaintervjuudest.
Vabaerakonna saadikud tahavad teada kas tehakse ka laiemat koostööd, näiteks välismajandust toetava koostööplatvormiga Team Estonia või Eesti Arengufondi ideekonkursilt pinnale jäänud Organic Estonia ideega.
Saadikud küsivad ettevõtlusministrilt mida ta kavatseb teha, et usaldus ettevõtluse tugistruktuuride suhtes kasvaks, tegevuste killustatus, eriti aga nende dubleerimine ja mitmesugused asendustegevused, lõpeksid?

Arupärimine

 

 

Andres Herkel
5056540
Andres.Herkel@riigikogu.ee

Tagasiside