Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kui oled 19-aastane või noorem, siis ära maga maha võimalust osaleda videokonkursil!

Kutsume Balti riikide ja Põhjamaade noori osalema videokonkursil

PÕHJAMAISED NAABRID: PÕHJAMAAD JA BALTI RIIGID ON MINU KODUKANT!

Kui oled 19-aastane või noorem, siis ära maga maha võimalust osaleda videokonkursil „Põhjamaised naabrid: Põhjamaad ja Balti riigid on minu kodukant!“, mille korraldavad Balti Assamblee ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindused Eestis, Lätis ja Leedus.

Me kõik tahame olla head naabrid. Milline on hea naaber? Mis toimub Läänemere ääres või Põhjamaades või Balti riikides? Et olla head naaber, tuleb tegutseda. Mida teed sina? Videokonkursi eesmärk on edendada Balti riikide ja Põhjamaade noorte huve Põhja-Euroopa heanaaberlike suhete ja koostöö raames.

Konkursil osalemiseks esita kuni 3-minutiline video inglisekeelsete subtiitritega. Video võid teha üksinda või koos teistega. Palun anna videole ka pealkiri. Soovitame lisada videole ka idee kirjelduse, kuid see ei tohiks olla pikem kui 250 sõna.

Kuus parimat videot saavad Balti Assambleelt ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti, Läti ja Leedu esindustelt rahalise auhinna.

Auhinnad – üks 1000-eurone auhind võitjale; kaks 500-eurost auhinda
teise koha saajatele; kolm 200-eurost auhinda kolmanda koha saajatele.

Võitnud videoid saab vaadata Balti Assamblee ja Ministrite Nõukogu esinduste veebilehtedel.

Esita oma video hiljemalt 3. oktoobril 2016 koos autori ees- ja perekonnanime, vanuse, aadressi, meiliaadressi ja telefoninumbriga.

Kontakt

Kati Varblane
631 6353
[email protected]

 

Tagasiside