Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 Tea Danilov, Arenguseire Keskus, foto

Tea Danilov             

Juhataja
631 6922   
tea.danilov@riigikogu.ee

Tea on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusmagistri kraadiga, spetsialiseerumisega ökonomeetriale ja majandusteooriale. Ta on töötanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses ettevõtluse ja ekspordi keskuse direktorina ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis siseturuosakonna ja majandusarengu osakonna juhatajana. 
 Meelis Kitsing, foto

Meelis Kitsing         

Uuringute juht
631 6921
meelis.kitsing@riigikogu.ee

Meelis kaitses doktorikraadi (PhD) Massachusettsi ülikoolis USAs, magistrikraadi (MALD) Fulbrighti stipendiaadina Fletcheri rahvusvaheliste suhete koolis Tuftsi ülikoolis USAs ja magistrikraadi (MSc) Peacocki stipendiaadina London School of Economicsis ÜKs. Bakalaureuseõpingud tegi ta Tartu Ülikoolis.  Meelis on töötanud Riigikantselei strateegiabüroo nõunikuna, majandusanalüüsi valdkonna juhina Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ning konsultandina mitme rahvusvahelise firma jaoks. Ta on ka Estonian Business Schooli majandusteooria ja rahanduse õppetooli korraline dotsent.
 Kadri Mats, Arenguseire Keskus, foto

Kadri Mats              

Projektijuht   
631 6924
kadri.mats@riigikogu.ee

Kadri on lõpetanud Estonian Business Schooli avaliku halduse eriala ning täiendanud ennast samas ülikoolis finantsjuhtimise alal. Ta on töötanud SA KredEx Euroopa Liidu vahendite projektijuhina ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakonna eksperdina.
 Mari Rell, Arenguseire Keskus, foto

Mari Rell                

Ekspert
631 6925
mari.rell@riigikogu.ee

Mari on lõpetanud Tartu Ülikooli rakendusmatemaatika eriala ning täiendanud ennast samas ülikoolis strateegilise juhtimise alal. Tal on pikaajaline kogemus majandusanalüüsi valdkonnas. Ta on töötanud Eesti Pangas ning Poliitikauuringute Keskuses Praxis.
Johanna Vallistu portree

Johanna Vallistu    

Ekspert
631 6924
johanna.vallistu@riigikogu.ee

Johanna on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tehnoloogia valitsemise ja Sciences Po poliitikate ja programmide hindamise magistrantuuri. Bakalaureusekraadi omandas ta Stockholmi Kõrgemas Majanduskoolis Riias. Johanna on eelnevalt töötanud Tartu Ülikooli sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskuses RAKE analüütikuna ning Technopolis Groupis innovatsiooni- ja majanduspoliitikate konsultandina. 
Nele Leosk portree

Nele Leosk            

Ekspert
nele.leosk@riigikogu.ee

Nele on Euroopa Ülikool-Instituudi politoloogia doktorant ning oma doktoritöö raames analüüsib tehnoloogia ja valitsemise seoseid OECD ja Euroopa Liidu liikmesriikides. Ta on olnud Fulbright Schuman stipendiaat New Yorgi Ülikoolis ja Massachusettsi Ülikoolis Amherstis, kus uuris infoühiskonna arengu trende Euroopa Liidus ja USAs ning nende potentsiaalseid koosmõjusid. Ta on töötanud e-Riigi Akadeemias programmijuhina, vastutades IKT Hariduses programmi eest ning enne seda Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis. Nele on nõustanud kõrgemaid riigiametnikke avaliku sektori reformi ja e-valitsemise küsimustes enam kui kahekümnes riigis, tal on ulatuslik riigireformide ja e-valitsemise programmide hindamiskogemus erinevates rahvusvahelistes organisatsioonides. 
 

Uku Varblane        

Ekspert
631 6923
uku.varblane@riigikogu.ee 

Uku on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistriõppe fookusega majanduse modelleerimisele ja riigimajandusele ning on läbimas doktorantuuri, kus tema uurimisteemaks on tootlikkuse ja globaalsete väärtusahelate seosed. Ta on täiendanud ennast Sloveenias Ljubljana ülikoolis, Rootsis Jönköpingi ülikoolis ning Thbilisi ülikoolis Gruusias. Tartu Ülikooli sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskuse RAKE juhatajana on Ukul enam kui 10-aastane kogemus majanduse valdkonna rakendusuuringute läbiviimisel ja juhtimisel.
 Berit Brandt, foto

Berit Brandt          

Konsultant
631 6923
berit.brandt@riigikogu.ee

Berit on Arenguseire Keskuse konsultant. Berit on lõpetanud Tallinna Ülikooli referent-toimetaja eriala ja õpib praegu samas ülikoolis keeletoimetaja eriala magistriõppes. Berit on varem töötanud Eesti Rahvusringhäälingu administratiivosakonnas ning Riigikogu Kantseleis erakonna Eestimaa Rohelised fraktsiooni konsultandina.
 

Marina Bachmann

Kommunikatsioonispetsialist
5645 6600
marina.bachmann@riigikogu.ee

Marina on lõpetanud Tallinna Ülikooli eesti keele ja kultuuriloo eriala ning temal on 15-aastane kommunikatsioonialane töökogemus era- ja avalikus sektoris.

 

Üles

Viimati muudetud: 25.04.2018

Tagasiside