Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Arenguseire Keskus ja Eesti Rahvusringhääling koos vabaühenduste ja ettevõtlusorganisatsioonidega kutsuvad visioonifoorumile „Viimane Vile: Kuidas me kestame?“, et valida tuleviku jaoks loodud sõiduplaanist üheskoos välja kuhu, miks, kuidas ja kellega me sõidame.

 
Logo

 

Visioonifoorum „Viimane Vile: Kuidas me kestame?“ toimub reedel, 9. novembril 2018 kell 10.00–16.00 Balti Jaama Ootepaviljonis.

Oleme selleks päevaks kokku pannud teekaardi, milles sisalduvad Arenguseire Keskuse uuringu “Tuleviku töö 2035” alusel neli põhimõttelist valikut – talendikeskus Tallinn, rändajate maailmaküla, alahõive Eesti ja isearenev Eesti. Selle päeva eesmärk on koos arutada, et mõista ja teadvustada tõsiasjadega arvestavaid võimalusi ning seda, kuidas need Eesti kasuks keerata. Sündmus saab teoks koostöös Riigikantselei ja Rahandusministeeriumiga ning arutelude saak jõuab “Eesti 2035” strateegiasse.

Inspiratsiooniks astuvad üles Swedbank Grupi uuringute juht Olof Manner ja Arenguseire Keskuse uuringujuht Johanna Vallistu. Millisest Eestist nad unistavad, räägivad ettevõtja ja kirjanik Armin Kõomägi, tudeng ja esseekonkursi “Eesti loost ja lootusest” võitja Mikael Raihhelgauz ning kevadel Tallinna linna personalidirektori ametisse astunud Vilve Raik.

Foorumit juhivad Julia Bali ja Taavi Eilat Eesti Rahvusringhäälingust.

Alustame hommikukohviga kell 9.30, keskpäeval pakume lõunat ja otsad tõmbame kokku kell 16.00.

Sündmus on tasuta. Palume registreeruda hiljemalt 2. novembriks siin: https://goo.gl/X9x7uL või kirjutades aadressile info@viimanevile.ee.

 Korraldajate logod

Tagasiside