Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäeval (28.05) on õiguskomisjoni päevakorras neli eelnõud. Esimeseks lugemiseks valmistatakse ette Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni algatatud karistusseadustiku täiendamise seaduse eelnõu (209 SE) ning teiseks lugemiseks Vabariigi Valitsuse algatatud perekonnaseaduse muutmise seaduse eelnõu (214 SE), Vabariigi Valitsuse algatatud politsei ja piirivalve seaduse ning meresõiduohutuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (158 SE) ja Vabariigi Valitsuse algatatud kriminaalmenetluse seadustiku muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (175 SE)

Menetlusele tulevate eelnõude vastutavad riigikogu liikmed ning ametnikud on: 

(209 SE) Vastutav riigikogu liige määratakse esimese lugemise ettevalmistamise käigus. Vastutav ametnik: Raini Laide (raini.laide@riigikogu.ee, tel 631 6450)

(214 SE) Vastutav riigikogu liige: Valdo Randpere (valdo.randpere@riigikogu.ee , tel 631 6474); vastutav ametnik: Linnar Liivamägi (linnar.liivamagi@riigikogu.ee, tel 631 6457)

(158 SE) Vastutav riigikogu liige: Siim Kabrits (siim.kabrits@riigikogu.ee, tel 631 6631); vastutav ametnik Carina Rikart (carina.rikart@riigikogu.ee, tel 631 6455)

(175 SE) Vastutav riigikogu liige: Kalle Jents (kalle.jents@riigikogu.ee,  tel 631 6305); vastutav ametnik: Carina Rikart (carina.rikart@riigikogu.ee, tel 631 6455). 

Neljapäeval (31.05) toimub Vabariigi Valitsuse algatatud kohtuekspertiisiseaduse ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (202 SE) ettevalmistamine teiseks lugemiseks. Eelnõu vastutav riigikogu liige on Kalle Laanet (kalle.laanet@riigikogu.ee, tel 631 6630) ja vastutav ametnik: Carina Rikart (carina.rikart@riigikogu.ee, tel 631 6455).

 

Tagasiside