Tagasiside

Videod

 

 

 

 

Istungisaali otseülekanne

Siin lehel kantakse üle Riigikogu istungeid.

Millal istungid toimuvad?

Täiskogu istungid toimuvad kolmel üksteisele järgneval töönädalal. Neljas, istungivaba nädal on ette nähtud Riigikogu liikmete tööks valijatega, Riigikogu, komisjonide ja fraktsioonide antud ülesannete ning muude Riigikogu liikme kohustuste täitmiseks.

Esmaspäeval: kell 15.00 algab Riigikogu istung, kus vastatakse arupärimistele. Järgneb vaba mikrofon, mis kestab Riigikogu liikmete kõnesoovide ammendumiseni.
Teisipäeval: Riigikogu istung kella 10.00 – 13.00
Kolmapäeval: infotund kella 13.00 – 14.00. Kell 14.00 algab Riigikogu istung, kus arutatakse Vabariigi Valitsuse esitatud eelnõusid ja mis kestab kuni päevakorra ammendumiseni.
Neljapäeval: Riigikogu istung kella 10.00 – 13.00

Ava istungisaali otseülekanne väiksemas aknas. Kui soovid otseülekannet vaadata mõne teise programmiga (nt VLC media player, siis võid selleks kasutada otselinki rtsp://live.riigikogu.ee:80/live/riigikogu.stream

Ülekannet on võimalik kuulata siit. Ülekande kuulamiseks mõne teise programmiga võib kasutada otselinki rtsp://live.riigikogu.ee:80/live/heli.sdp

Komisjonide avalikud istungid ja Riigikogu üritused

Siin lehel kantakse üle komisjonide avalikke istungeid ja Riigikogu konverentsisaalis toimuvaid olulisi üritusi.

Avalikkusele laiemat huvi pakkuvate teemade puhul korraldavad komisjonid avalikke istungeid ehk parlamentaarseid kuulamisi, kus selguvad huvigruppide ja valdkonna spetsialistide seisukohad. Komisjon otsustab kuulutada oma istungi avalikuks, kui selle poolt hääletab üle poole komisjoni koosseisust.

Viimaseid avalikke komisjonide istungeid vaata siit.

Komisjonide avalike istungite salvestised leiab ka komisjoni veebilehe rubriigist „Videod“.

Ava komisjoni istungi otseülekanne väiksemas aknas. Kui soovid otseülekannet vaadata mõne teise programmiga (nt [outlinks value="VLC media player" link="http://www.videolan.org/vlc/"], siis võid selleks kasutada otselinki rtsp://live.riigikogu.ee:80/live/striim.sdp.