Eelmised Riigikogu esimehed

I Riigikogu
Otto Strandman 04.01.1921–18.11.1921
Johann Kukk 18.11.1921–20.11.1922
Konstantin Päts 20.11.1922–07.06.1923

II Riigikogu
Jaan Tõnisson 07.06.1923–27.05.1925
August Rei 09.06.1925–22.06.1926

III Riigikogu
Karl Einbund (Kaarel Eenpalu) 22.06.1926–02.07.1929

IV Riigikogu
Karl Einbund 02.07.1929–20.06.1932

V Riigikogu
Karl Einbund 20.06.1932–19.07.1932
Jaan Tõnisson 19.07.1932–18.05.1933
Karl Einbund 18.05.1933–29.08.1934
Rudolf Penno 28.09.1934–31.12.1937

VI Riigikogu
Jüri Uluots 21.04.1938–12.10.1939
Otto Pukk – 17.10.1939–05.07.1940

VII Riigikogu
Ülo Nugis 05.10.1992–10.03.1995

VIII Riigikogu
Toomas Savi 21.03.1995–14.03.1999

IX Riigikogu
Toomas Savi 18.03.1999–21.03.2003

X Riigikogu 
Ene Ergma 31.03.2003–23.03.2006
Toomas Varek 23.03.2006–2007

XI Riigikogu 
Ene Ergma 02.04.2007–26.03.2011

XII Riiigkogu
Ene Ergma 04.04.2011–20.03.2014

 

20.03.2014
20.03.2014