»  Hääletustulemused  »  KOLMAPÄEV 08. AUGUST 2012 KELL 11:37

Istungit juhatas Ene Ergma

Eelnõu: 237 Euroopa Liidu toimimise lepingu muudatuse ratifitseerimise seadus

Sisu: Lõpphääletus

Hääletamine oli avalik

Kohal:93
Puudub:8
Poolt: 86 Vastu: 0 Erapooletu: 2 Ei hääletanud: 5
NrNimiOtsusFraktsioon
1Juku-Kalle RaiderapooletuIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2Ülo TulikpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3Tõnis LukaspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4Peeter LaursonpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5Erki NoolpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6Marko PomerantspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7Annely AkkermannpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8Siim KabritspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9Aivar KokkpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10Liisa-Ly PakostapooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11Priit SibulpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12Andres HerkelpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13Ene ErgmapooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14Toomas TõnistepooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15Sven SesterpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16Margus TsahknapooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17Kaia IvapooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
18Meelis MälbergpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
19Paul-Eerik RummopooltEesti Reformierakonna fraktsioon
20Margus HansonpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
21Valdo RandperepuudubEesti Reformierakonna fraktsioon
22Kalev LillopooltEesti Reformierakonna fraktsioon
23Urve TiiduspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
24Väino LindepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
25Maret MaripuupooltEesti Reformierakonna fraktsioon
26Tõnis PaltspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
27Reet RoospooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
28Urmas KlaaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
29Igor GräzinerapooletuEesti Reformierakonna fraktsioon
30Rait MarustepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
31Taavi RõivaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
32Lauri LuikpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
33Laine RandjärvpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
34Jaanus TamkivipooltEesti Reformierakonna fraktsioon
35Tarmo LeinatammpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
36Marko MihkelsonpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
37Andres JalakpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
38Rein AidmapooltEesti Reformierakonna fraktsioon
39Mati RaidmapooltEesti Reformierakonna fraktsioon
40Tõnu JuulpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
41Remo HolsmerpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
42Terje TreipooltEesti Reformierakonna fraktsioon
43Kalle PallingpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
44Peep ArupooltEesti Reformierakonna fraktsioon
45Tõnis KõivpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
46Jüri JaansonpuudubEesti Reformierakonna fraktsioon
47Aivar SõerdpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
48Imre SooäärpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
49Andre SepppooltEesti Reformierakonna fraktsioon
50Arto AaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
51Andrei KorobeinikpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
52Aare HeinveepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
53Kalle JentspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
54Enn EesmaapooltEesti Keskerakonna fraktsioon
55Eldar EfendijevpuudubEesti Keskerakonna fraktsioon
56Kalle Laanetei hääletanudFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
57Ester TuiksoopooltEesti Keskerakonna fraktsioon
58Mihhail StalnuhhinpuudubEesti Keskerakonna fraktsioon
59Peeter VõsapooltEesti Keskerakonna fraktsioon
60Kalev KallopooltEesti Keskerakonna fraktsioon
61Jüri RataspooltEesti Keskerakonna fraktsioon
62Aivar RiisalupooltEesti Keskerakonna fraktsioon
63Lauri LaasipooltEesti Keskerakonna fraktsioon
64Tarmo TammpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
65Yana ToompooltEesti Keskerakonna fraktsioon
66Mailis RepspooltEesti Keskerakonna fraktsioon
67Priit ToobalpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
68Inara Luigasei hääletanudFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
69Viktor VassiljevpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
70Aadu MustpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
71Kadri SimsonpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
72Lembit KaljuveepooltFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
73Olga SõtnikpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
74Marianne MikkopuudubSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75Andres AnveltpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76Mart MeripooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77Jaan Õunapuuei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78Urve PalopooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79Vladimir VelmanpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
80Valeri KorbpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
81Rainer Vakraei hääletanudFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
82Neeme SuurpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
83Kalev KotkaspooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
84Heljo PikhofpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
85Rein RandverpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
86Sven MikserpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
87Heimar LenkpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
88Marika Tuus-LaulpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
89Deniss Boroditšei hääletanudFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
90Kalvi KõvapooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
91Helmen KüttpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
92Karel RüütlipooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
93Indrek SaarpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
94Eiki NestorpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
95Jevgeni OssinovskipuudubSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
96Jaak AllikpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
97Kajar LemberpuudubSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
98Rannar VassiljevpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
99Mart NuttpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
100Mart LaarpuudubIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
101Kaja KallaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon