»  Hääletustulemused  »  KOLMAPÄEV 17. OKTOOBER 2012 KELL 14:26

Istungit juhatas Ene Ergma

Eelnõu: 249 Majandus- ja rahaliidu stabiilsuse, koordineerimise ja juhtimise lepingu ratifitseerimise seadus

Sisu: Lõpphääletus

Hääletamine oli avalik

Kohal:91
Puudub:10
Poolt: 63 Vastu: 0 Erapooletu: 0 Ei hääletanud: 28
NrNimiOtsusFraktsioon
1Juku-Kalle RaidpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2Ülo TulikpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3Tõnis LukaspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4Peeter LaursonpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5Erki NoolpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6Marko PomerantspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7Annely Akkermannei hääletanudIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8Siim KabritspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9Aivar KokkpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10Liisa-Ly Pakostaei hääletanudIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11Priit SibulpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12Andres HerkelpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13Ene ErgmapooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14Toomas TõnistepooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15Sven SesterpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16Margus Tsahknaei hääletanudIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17Kaia IvapooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
18Meelis MälbergpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
19Paul-Eerik RummopooltEesti Reformierakonna fraktsioon
20Margus HansonpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
21Valdo RandperepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
22Kalev LillopooltEesti Reformierakonna fraktsioon
23Urve TiiduspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
24Väino LindepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
25Maret Maripuuei hääletanudEesti Reformierakonna fraktsioon
26Tõnis PaltspooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
27Reet RoospooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
28Urmas KlaaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
29Igor GräzinpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
30Rait MarustepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
31Taavi RõivaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
32Lauri LuikpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
33Laine RandjärvpuudubEesti Reformierakonna fraktsioon
34Jaanus TamkivipuudubEesti Reformierakonna fraktsioon
35Tarmo Leinatammei hääletanudEesti Reformierakonna fraktsioon
36Marko MihkelsonpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
37Andres JalakpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
38Rein AidmapooltEesti Reformierakonna fraktsioon
39Mati RaidmapuudubEesti Reformierakonna fraktsioon
40Tõnu JuulpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
41Remo HolsmerpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
42Terje TreipooltEesti Reformierakonna fraktsioon
43Kalle PallingpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
44Peep ArupooltEesti Reformierakonna fraktsioon
45Tõnis KõivpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
46Jüri JaansonpuudubEesti Reformierakonna fraktsioon
47Aivar SõerdpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
48Imre SooäärpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
49Andre SepppooltEesti Reformierakonna fraktsioon
50Arto AaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
51Andrei KorobeinikpooltEesti Reformierakonna fraktsioon
52Aare HeinveepooltEesti Reformierakonna fraktsioon
53Kalle JentspooltEesti Reformierakonna fraktsioon
54Enn EesmaapooltEesti Keskerakonna fraktsioon
55Eldar Efendijevei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
56Kalle LaanetpuudubFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
57Ester TuiksoopooltEesti Keskerakonna fraktsioon
58Mihhail Stalnuhhinei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
59Peeter VõsapooltEesti Keskerakonna fraktsioon
60Kalev Kalloei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
61Jüri RataspuudubEesti Keskerakonna fraktsioon
62Aivar Riisaluei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
63Lauri Laasiei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
64Tarmo TammpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
65Yana Toomei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
66Mailis Repsei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
67Priit Toobalei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
68Inara LuigaspooltFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
69Viktor Vassiljevei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
70Aadu MustpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
71Kadri Simsonei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
72Lembit KaljuveepooltFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
73Olga Sõtnikei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
74Marianne Mikkoei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75Andres AnveltpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76Mart Meriei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77Jaan Õunapuuei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78Urve Paloei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79Vladimir Velmanei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
80Valeri KorbpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
81Rainer VakrapuudubFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
82Neeme SuurpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
83Kalev KotkaspooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
84Heljo Pikhofei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
85Rein RandverpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
86Sven Mikserei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
87Heimar Lenkei hääletanudEesti Keskerakonna fraktsioon
88Marika Tuus-LaulpooltEesti Keskerakonna fraktsioon
89Deniss BoroditšpooltFraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
90Kalvi KõvapooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
91Helmen KüttpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
92Karel Rüütliei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
93Indrek Saarei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
94Eiki NestorpooltSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
95Jevgeni OssinovskipuudubSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
96Jaak AllikpuudubSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
97Kajar Lemberei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
98Rannar Vassiljevei hääletanudSotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
99Mart NuttpooltIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
100Mart LaarpuudubIsamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
101Kaja KallaspooltEesti Reformierakonna fraktsioon